Soutěž o vstupenky na jeden z koncertů Smokie v rámci českého turné se symfonickým orchestrem

Competition for tickets for one of the concerts of Smokie during a Czech tour with a symphony orchestra

Ve spolupráci s pořádající agenturou FP PRO, sro. vyhlašuje Fanklub-cz soutěž o vstupenky na jeden z koncertů Smokie v rámci českého turné se symfonickým orchestrem. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a uvést své jméno a email (důležité pro kontakt v případě výhry!!!).  Deset vylosovaných výherců získá po dvou vstupenkách na jeden z koncertů Smokie z tohoto turné...

In cooperation with the organizing agency FP PRO, s.r.o. Fanklub-cz announces a competition for tickets for one of the concerts of Smokie during a Czech tour with a symphony orchestra. Just answer an easy question and insert your name and e-mail (it is important in case of win). There will be 10 winners (each winner get 2 free tickects for one of the concert).

Soutěžní otázka - competition question:

Jak se jmenovalo první album Smokie vydané v roce 1975?

What is the name of the first album of Smokie published in 1975? 

a) Greatest Hits

b) Pass It Around

c)Mountreux Album

 

Uzávěrka soutěže je 19.11.2018  v 24.00 hod.

Každý účastník soutěže může hlasovat jen jednou.

Losování soutěže proběhne 20.11.2018, vylosovaní výherci budou informováni emailem a do 25.11.2018 potvrdí převzetí vstupenek a uvedou město koncertu, o který mají zájem (odpovědí na kontaktní email), způsob a čas převzetí vstupenek bude upřesněn v emailu.

Deadline of the competition is 19th November 2018. 

Each participant can insert only one answer. 

Winner will be contacted by e-mail and must confirm the win till 25th November 2018. Then it will be specified taking of the tickets and chosen city of concert.