Akce Fanklubu

Výjezd členů Fanklubu do Havířova

Ahoj,

ve středu 30.7.2008 se pověřený „organizační výbor“ akce HAVÍŘOV vypravil na místo činu. V kompletním složení „mapoval“ terén a shromažďoval informace, které bylo bezmála měsíc před datem konání (6.9.2008) možné zjistit, popřípadě zdokumentovat.

První naše kroky od havířovského nádraží vedly na adresu našeho plánovaného ubytování, kde byla zjišťována kvalita prostředí a služeb…, „komise“ ohodnotila úroveň jako VÝBORNOU !  Další zastavení bylo na Městském kulturním středisku (dále MKS), které je spolu s městem Havířov pořadatelem Havířovských hornických slavností v rámci kterých by měl Chris vystoupit. Do této doby jsme byli s MKS pouze v mailovém styku a tak bylo na čase, aby proběhlo osobní setkání a „zoficielnění“ spolupráce. Ač neohlášeni, byli jsme v programovém oddělení MKS velmi vstřícně a přívětivě přijati a oboustranně se „obohatili“ o velmi cenné informace a materiály (zvláště materiál, který byl speciálně pro tuto příležitost vyroben Jožkou Lučanem má velmi vysokou nejen propagační hodnotu!). Současně jsme si také vzájemně potvrdili, že tato spolupráce potrvá až do akce samotné a to včetně.

Následoval přesun do místa plánovaného konání Chrisova zářijového koncertu, což bylo fotograficky zdokumentováno (mj. přiloženo ilustrační foto z „představení Labutího jezera“) a tím byla naše „mise“ stoprocentně splněna a mohli jsme se „za odměnu“ zastavit v náhodně vybraném restauračním zařízení a každý dle své chuti a nabídky podniku „oblažit svůj žaludek“.

Před zpáteční cestou na nádraží jsme ještě stihli tradiční skupinové foto „těch, kteří zbyli“ (…tentokrát to byli skutečně všichni zúčastnění…) a po domluvení dalšího postupu se na nádraží naše „česko-slovenská“ cesta opět na krátko „rozdělila“, aby se 6.9. tohoto roku opět spojila!

Děkuji všem zúčastněným za to, že mě opět nezklamali, k akci přistoupili tak, jak bylo předem domluveno a do puntíku vše (a k tomu zvesela) splnili.

Roman Dušek 003